Zoznam prihlásených

Prihlásení hráči

Kategória D08
Meno Klub Dátum narodenia Elo
Barnášová Simona ŠK Slovan Bratislava 2006-08-25 1000N
Holeštiaková Ľubana TJ Slávia CAISSA Čadca 2008-11-24 1000N
Holeštiaková Nina TJ Slávia CAISSA Čadca 2008-11-24 1000N
Chovancová Henrieta TJ Mladosť Žilina 2007-09-24 1000N
Kapičáková Lucia ŠK B6 Lučenec 2007-06-07 1000N
Kusá Stela CVČ, Liptovský Mikuláš 2006-06-19 1000N
Nadzamová Viktória TJ Slávia Košice 2006-07-18 1193N
Obročníková Barbora TJ Mladosť Žilina 2008-05-23 1000N
Ševčíková Lucia MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto 2006-03-18 1125N
Šimalčíková Sára ZŠ a MŠ Liptovská Teplá 2007-05-16 1000N
Šošovičková Martina Individuálny člen 2009-02-28 1000N
Zbínová Jasmína TJ Mladosť Žilina 2008-01-15 1000N

 

Kategória D10
Meno Klub Dátum narodenia Elo
Čarnecká Stella TJ Mladosť Žilina 2005-09-03 1000N
Ďatelová Daniela OŠK RENOP Liptovská Teplá 2004-07-18 1040N
Fajtáková Silvia ŠK Láb 2005-03-23 1109N
Ježová Marcela ŠK Komplet Modranka 2005-06-01 1000N
Koreňová Simona ŠK Ružomberok 2004-05-15 1310N
Kuzmová Liana ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 2004-01-13 1000N
Mátisová Krisztina ŠK Dunajská Streda 2005-08-14 1000N
Obročníková Viktória TJ Mladosť Žilina 2005-08-22 1000N
Osadská Daniela ŠK Láb 2004-09-20 1000N
Pizúrová Lucia ZŠ s MŠ Veľká Okružná,Partizánske 2004-06-28 1000N
Schmiesterová Kamila TJ Mladosť Žilina 2005-09-06 1000N
Šošovičková Jana Individuálny člen 2005-09-06 1167N
Šubjaková Kristína Liptovská šachová škola 2005-07-25 1133N
Vozárová Adriana ŠK Láb 2004-01-19 1172N

 

Kategória D12
Meno Klub Dátum narodenia Elo
Cabanová Kristína ŠK GARDE CVČ Detva 2002-08-03 1242N
Ďuricová Ema ŠK Doprastav Bratislava 2002-09-13 1073N
Ferková Dominika BŠK Bardejov 2002-04-02 1599F
Ivanková Alexandra TJ Mladosť Žilina 2003-01-16 1000N
Jančovičová Petra ŠK Kúpele Piešťany 2003-03-27 1000N
Ježová Hanka ŠK Komplet Modranka 2003-12-05 1000N
Rudinská Veronika ŠK TH Junior Banská Bystrica 2002-08-04 1338N
Sáňková Stella ŠK GARDE CVČ Detva 2002-05-24 1272N
Slabá Andrea ŠK Kúpele Piešťany 2003-01-21 1372N
Sobeková Adela Interchess CVČ Malacky 2002-07-11 1000N
Tarageľová Martina Liptovská šachová škola 2003-07-15 1533F
Tomčíková Dominika ŠK Rajec 2003-01-15 1585F

 

Kategória CH08
Meno Klub Dátum narodenia Elo
Balvan Filip ŠK Rajec 2006-02-15 1000N
Baňas Kamil ŠK Modra 2006-12-08 1000N
Čarnecký Viliam TJ Mladosť Žilina 2009-01-09 1000N
Drahoš Samuel Lokomotíva Trnava 2006-09-19 1000N
Gärtner Mikuláš TJ Mladosť Žilina 2006-04-13 1000N
Gereg Ondrej ŠKŠ Dubnica n/V 2008-03-07 1000N
Gžib Richard ŠK STRELEC Devínska Nová Ves 2006-01-25 1000N
Ivanka Samuel TJ Mladosť Žilina 2006-02-06 1000N
Kapitulčin Matej TJ Mladosť Žilina 2006-12-18 1000N
Klocáň Milan TJ Mladosť Žilina 2006-03-31 1000N
Krupa Miroslav AŠK Nitra 2006-02-21 1044N
Lovčičan Tomáš ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 2006-01-23 1187N
Magdík Peter ŠKŠ Dubnica n/V 2006-04-12 1000N
Maurer Filip MK Slovenský orol Prievidza 2006-04-20 1056N
Musaev Matej Elbek ŠK Doprastav Bratislava 2007-05-10 1000N
Pizúr Lukáš ZŠ s MŠ Veľká Okružná,Partizánske 2006-06-28 1000N
Rákász Botond ŠK Dunajská Streda 2007-09-03 1000N
Rybka Šimon ŠK CVČ Poprad 2006-09-19 1081N
Šalgovič Šimon Šachový klub Dúbravan 2006-05-23 1074N
Šiagi Jakub Individuálny člen 2006-09-06 1000N
Števík Patrik ŠK TH Junior Banská Bystrica 2007-02-21 1000N
Zajac Tomáš ŠK Senec 2006-07-06 1000N
Zatkalík Matúš ŠK Televízia Karlova Ves 2008-05-15 1000N

 

Kategória CH10
Meno Klub Dátum narodenia Elo
Barnáš Michal ŠK Slovan Bratislava 2004-04-21 1127N
Belaň Martin CVČ Topoľčany 2005-09-05 1000N
Bobro Ján ŠK GARDE CVČ Detva 2004-03-12 1291N
Bochnička Vladimír KŠN Bratislava 2005-07-08 1240N
Caban Michal ŠK GARDE CVČ Detva 2005-10-06 1000N
Cedzo Adam TJ Mladosť Žilina 2004-09-02 1000N
Ganz Marek Lokomotíva Trnava 2004-01-06 1093N
Gyerpál Adrian TJ Slávia TU Zvolen 2004-10-06 1232N
Horváth Ján ŠK Slovan Bratislava 2005-02-24 1000N
Hmíra Adam MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto 2004-09-22 1000N
Hreus Šimon TJ Mladosť Žilina 2005-07-13 1062N
Chlpek Daniel ŠK Slovan Bratislava 2005-05-27 1222N
Choma Michal KdV Kežmarok 2004-01-10 1000N
Chovanec Samuel TJ Mladosť Žilina 2004-09-15 1004N
Janikovič Alex Zoltán ŠK Doprastav Bratislava 2005-08-09 1000N
Kapitulčin Jakub TJ Mladosť Žilina 2004-01-05 1000N
Kavoň Adam ŠK Komplet Modranka 2005-03-02 1077N
Kossuth Tomáš Liptovská šachová škola 2004-09-13 1101N
Kramár Matúš ŠK Komplet Modranka 2004-12-11 1146N
Kukučka Jakub ZŠ s MŠ Centrum I, Dubnica nad Váhom 2004-12-01 1000N
Kukučka Šimon ZŠ s MŠ Centrum I, Dubnica nad Váhom 2004-12-01 1000N
Mézes Kristóf ŠK Dunajská Streda 2004-05-26 1093N
Michulek Andrej TJ Mladosť Žilina 2004-09-28 1000N
Popovič Martin TJ Slávia Košice 2004-10-03 1295N
Pecháček Dominik ŠK TH Junior Banská Bystrica 2005-07-29 1000N
Petrek David ŠK Slovan Bratislava 2004-07-13 1000N
Plšek Adam Benjamín MK Slovenský orol Prievidza 2004-04-20 1000N
Sirovatka Jakub MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto 2004-10-06 1000N
Slivoň Stanislav MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto 2005-07-31 1000N
Sobek Michal ŠK Láb 2005-05-18 1393F
Šeleng Šimon ŠK Doprastav Bratislava 2004-02-17 1336N
Šesták Ondrej ŠK Komplet Modranka 2004-10-12 1000N
Šoltys Oliver KŠN Bratislava 2005-05-10 1130N
Šošovička Jakub ŠK STRELEC Devínska Nová Ves 2005-01-22 1719F
Tomek Matúš TJ Mladosť Žilina 2005-02-28 1000N
Turčan Richard ŠK Veža CVČ Banská Bystrica 2004-06-09 1000N
Vadila Ondrej ŠK Slovan Bratislava 2004-01-16 1270N
Valigurský Michal ŠK Láb 2004-03-18 1299N
Verbytskiy Patrik CVČ Topoľčany 2005-02-03 1306N
Weis Jakub ŠK Opevnenie Banská Štiavnica 2004-04-14 1000N
Zbiňovec Igor MK Slovenský orol Prievidza 2004-07-05 1000N
Zbín Viktor TJ Mladosť Žilina 2005-04-27 1023N
Zetocha Adrian ŠK Slovan Bratislava 2004-07-16 1000N

 

Kategória CH12
Meno Klub Dátum narodenia Elo
Bango Lukáš ŠK Komplet Modranka 2002-11-12 1838F
Bielik Jakub ŠK Považské Podhradie 2002-09-06 1317N
Cabala Nathan ŠK Prievidza 2002-07-18 1226N
Ciglian Michal Liptovská šachová škola 2002-05-20 1177N
Crkoň Lucas ŠK Slovan Bratislava 2003-01-29 1000N
Ďurica Adam Liptovská šachová škola 2002-10-13 1677F
Filípek Norbert ŠK Láb 2003-09-24 1291N
Gyuricsek Szilárd Komárňanský ŠC Komárno 2003-06-20 1000N
Gžib David ŠK STRELEC Devínska Nová Ves 2003-12-18 1439F
Haring Filip ŠK TH Junior Banská Bystrica 2003-09-25 1881F
Jakab Béla Komárňanský ŠC Komárno 2002-05-24 1705F
Klocáň Matej TJ Mladosť Žilina 2003-09-15 1000N
Kostolný Samuel TJ Mladosť Žilina 2003-01-18 1000N
Kovalčík Marko TJ Mladosť Žilina 2003-10-20 1000N
Lukáč Jakub ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 2003-09-21 1000N
Mazúr Pavol MKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto 2002-03-21 1086N
Mátis Dániel ŠK Dunajská Streda 2003-12-16 1227N
Mátis Tibor ŠK Dunajská Streda 2002-07-01 1711F
Ollé Ákos ŠK Dunajská Streda 2002-02-26 1234N
Osadský Ján ŠK Láb 2002-11-23 1190N
Sadiku Matúš TJ Mladosť Žilina 2003-02-04 1000N
Sahidi Samir KŠN Bratislava 2003-05-19 1965F
Stauder Matej TJ Mladosť Žilina 2002-05-25 1000N
Šándor Martin KŠN Bratislava 2003-09-22 1594F
Škorvánek Matej ŠK Rajec 2002-01-18 1059N
Škrinár Marek ŠK Slovan Bratislava 2003-12-23 1130N
Tarageľ Marián Liptovská šachová škola 2002-07-17 1247N
Trenčanský Michal ŠK Láb 2002-05-07 1000n
Turanec Daniel ŠK Rajec 2002-03-19 1166N
Valašťan Adam SZŠ, Škola u Filipa, Banská Bystrica 2002-02-27 1000N
Valovič Matúš ŠK Doprastav Bratislava 2003-03-19 1571F
Viczencz Péter Komárňanský ŠC Komárno 2003-08-08 1589F
Zahorček Jakub ŠKŠ Dubnica n/V 2002-07-05 1079N

 

 

Družstvá
Tím
Meno Klub Dátum narodenia Elo
KŠN Bratislava Sahidi Samir KŠN Bratislava 2003-05-19 1965F
Šándor Martin KŠN Bratislava 2003-09-22 1594F
Slabá Andrea ŠK Kúpele Piešťany 2003-01-21 1372N
Bochnička Vladimír KŠN Bratislava 2005-07-08 1240N
Šk Doprastav Valovič Matúš ŠK Doprastav Bratislava 2003-03-19 1571F
Gžib David ŠK STRELEC Devínska Nová Ves 2003-12-18 1439F
Šeleng Šimon ŠK Doprastav Bratislava 2004-02-17 1336N
Ďuricová Ema ŠK Doprastav Bratislava 2002-09-13 1073N
LŠŠ A Ferková Dominika BŠK Bardejov 2002-04-02 1599F
Ďurica Adam Liptovská šachová škola 2002-10-13 1677F
Tarageľová Martina Liptovská šachová škola 2003-07-15 1533F
Ciglian Michal Liptovská šachová škola 2002-05-20 1177N
LŠŠ B Tarageľ Marián Liptovská šachová škola 2002-07-17 1247N
Koreňová Simona ŠK Ružomberok 2004-05-15 1310N
Kossuth Tomáš Liptovská šachová škola 2004-09-13 1101N
Kusá Stela CVČ, Liptovský Mikuláš 2006-06-19 1000N
Šachový klub Rajec Tomčíková Dominika ŠK Rajec 2003-01-15 1585F
Turanec Daniel ŠK Rajec 2002-03-19 1166N
Škorvánek Matej ŠK Rajec 2002-01-18 1059N
Balvan Filip ŠK Rajec 2006-02-15 1000N
ŠK Slovan Bratislava A Vadila Ondrej ŠK Slovan Bratislava 2004-01-16 1270N
Škrinár Marek ŠK Slovan Bratislava 2003-12-23 1130N
Barnáš Michal ŠK Slovan Bratislava 2004-04-21 1127N
Barnášová Simona ŠK Slovan Bratislava 2006-08-25 1000N
Dunajskostredská Veža Mátis Tibor ŠK Dunajská Streda 2002-07-01 1711F
Mátis Dániel ŠK Dunajská Streda 2003-12-16 1227N
Ollé Ákos ŠK Dunajská Streda 2002-02-26 1234N
Mézes Kristóf ŠK Dunajská Streda 2004-05-26 1093N
Mátisová Krisztina ŠK Dunajská Streda 2005-08-14 1000N
ŠK Komplet Modranka Bango Lukáš ŠK Komplet Modranka 2002-11-12 1838F
Kramár Matúš ŠK Komplet Modranka 2004-12-11 1146N
Kavoň Adam ŠK Komplet Modranka 2005-03-02 1077N
Ježová Marcela ŠK Komplet Modranka 2005-06-01 1000N
ŠK GARDE CVČ Detva Haring Filip ŠK TH Junior Banská Bystrica 2003-09-25 1881F
Sáňková Stella ŠK GARDE CVČ Detva 2002-05-24 1272N
Cabanová Kristína ŠK GARDE CVČ Detva 2002-08-03 1242N
Bobro Ján ŠK GARDE CVČ Detva 2004-03-12 1291N
ŠK TH Junior B. Bystrica CVČ Gyerpál Adrian TJ Slávia TU Zvolen 2004-10-06 1232N
Rudinská Veronika ŠK TH Junior Banská Bystrica 2002-08-04 1338N
Lukáč Jakub ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 2003-09-21 1000N
Števík Patrik ŠK TH Junior Banská Bystrica 2007-02-21 1000N
ŠK TH Junior B. Bystrica ZŠ Radvanská Valašťan Adam SZŠ, Škola u Filipa, Banská Bystrica 2002-02-27 1000N
Caban Michal ŠK GARDE CVČ Detva 2005-10-06 1000N
Lovčičan Tomáš ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 2006-01-23 1187N
Kuzmová Liana ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 2004-01-13 1000N
ŠK Láb-CVČ Malacky Šošovička Jakub ŠK STRELEC Devínska Nová Ves 2005-01-22 1719F
Sobek Michal ŠK Láb 2005-05-18 1393F
Valigurský Michal ŠK Láb 2004-03-18 1299N
Vozárová Adriana ŠK Láb 2004-01-19 1172N
ŠK Štefanov Filípek Norbert CVČ Malacky 2003-09-24 1291N
Osadský Ján CVČ Malacky 2002-11-23 1190N
Hrdlička Martin CVČ Senica 2002-06-09 1007N
Fajtáková Silvia CVČ Malacky 2005-03-23 1109N
ŠK Slovan Bratislava B Crkoň Lucas ŠK Slovan Bratislava 2003-01-29 1000N
Nagy Erik ŠK Slovan Bratislava 2005-05-01 1040N
Hanuliak Samuel ŠK Slovan Bratislava 2003-04-06 1000N
Sobeková Adela CVČ Malacky 2002-07-11 1000N

 

Ďakujeme našim partnerom a sponzorom
partner/12
partner/14
Oficiálnu stránku SŠZ www.chess.sk prevádzkuje Slovenský šachový zväz, Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky, Sekretariát: Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky
mobil: 0903/363993, IBAN: SK54 8330 000000 2600 932871, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, e-mail: sekretariat@chess.sk
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.