Ubytovanie

Z možností ubytovania v Bratislave vyberáme:

Hotel Družba
Botanická 25, Bratislava

Do hotela sa dá dostať z hlavnej vlakovej stanice autobusom č. 32 na zastávku "Botanická záhrada".

Z autobusovej stanice Mlynské Nivy sa do hotela dostanete autobusom č. 70 na zastávku "Most SNP" a odtiaľ električkou č. 4 na zastávku "Botanická záhrada".

Hotel sa od miesta konania MSR (zastávka "ZŠ Majerníkova") nachádza 8 min. autobusom č. 32 zo zastávky "Botanická záhrada" alebo trolejbusom č. 33 zo zastávky "Molecova" (na zastávku "Molecova" sa dostanete všetkými električkami idúcimi zo zastávky "Botanická záhrada").

Možnosti ubytovania:
- v 2-lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, farebným televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, internetom, izbovým trezorom a telefónom pre príjem hovorov.

Cena izieb je 50,30 eur/2-lôžková izba/noc.

V cene nie je zahrnutá strava. Ubytovaným je k dispozícii bufet, ktorý je otvorený od 7:00 - 22:00.

Rezerváciu je možné urobiť kedykoľvek (vhodné je urobiť tak do 10. apríla) e-mailom alebo telefonicky. V prípade zrušenia rezervácie si hotel neúčtuje žiadny storno-poplatok. Pri rezervácii uveďte, že ide o účastníkov MSR mládeže v rapid šachu.

Ďalšie potrebné informácie nájdete na stránke hotela:
www.hoteldruzba.sk

 

Garni Hotel Incheba
Viedenská cesta 3-7, Bratislava

Nachádza sa v blízkosti diaľnice D1 a leží cestou na miesto konania MSR. Cesta autom na miesto konania MSR trvá 12 - 15 min.

Do hotela sa z hlavnej vlakovej stanice dostanete autobusom č. 93 na zastávku "Zochova" a odtiaľ autobusom č. 80 na zastávku "Einsteinova".

Z autobusovej stanice Mlynské Nivy sa dá do hotela dostať autobusom č. 88 na zastávku "Einsteinova".

Na miesto konania MSR sa z hotela dostanete autobusom č. 88 na zastávku "Most SNP", odtiaľ električkou č. 4 na zastávku "Molecova" a potom autobusom č. 32 alebo trolejbusom č. 33 na zastávku "ZŠ Majerníkova". Prípadne môžete ísť autobusom č. 80 na zastávku "Zochova", odtiaľ električkou č. 5 na zastávku "Molecova" a potom autobusom č. 32 alebo trolejbusom č. 33 na zastávku "ZŠ Majerníkova". Cesta trvá približne 30 - 45 minút.

Možnosti ubytovania:
- v 1-2 lôžkových izbách a apartmánoch*** s vlastnou kúpeľňou, televízorom, rádiom, telefónom a internetom, cena izieb*** je od 54 eur/2-lôžková izba/noc,

- v 2-3 lôžkových izbách*, ktoré sú riešené formou bunky, t.j. dve izby 1/3 + 1/2 majú spoločnú kúpeľňu a WC, na izbách je rádio a telefón, cena izieb* je 30 eur/2-lôžková izba/noc a 42 eur/3-lôžková izba/noc.

V cene sú zahrnuté raňajky.

Rezerváciu je možné urobiť kedykoľvek (vhodné je urobiť tak do 30. marca) e-mailom alebo telefonicky. V prípade zrušenia rezervácie si hotel neúčtuje žiadny storno-poplatok. Pri rezervácii izieb* uveďte, že ide o účastníkov MSR mládeže v rapid šachu.

Ďalšie potrebné informácie nájdete na stránke hotela:
www.incheba.sk/prenajom-a-sluzby/garni-hotel-incheba.html?page_id=337

 

Ubytovňa Majster
Agátová 1, Bratislava

Do ubytovne sa z hlavnej vlakovej stanice dá dostať autobusom č. 32 na zastávku "Sokolská", odtiaľ autobusom č. 83 na zastávku "Drobného" a potom autobusom č. 20 na zastávku "Agátová".

Z autobusovej stanice Mlynské Nivy sa do ubytovne dostanete autobusom č. 21 na zastávku "Patrónka", odtiaľ autobusom č. 83 na zastávku "Drobného" a potom autobusom č. 20 na zastávku "Agátová".

Ubytovňa sa nachádza od miesta konania MSR približne 30 - 45 min. autobusom č. 20 na zastávku "Damborského", odtiaľ električkou č. 4 alebo 5 na zastávku "Molecova" a potom autobusom č. 32 alebo trolejbusom č. 33 na zastávku "ZŠ Majerníkova".

Možnosti ubytovania:
- 2- a 3-lôžkové izby, spoločné sprchy, sociálne zariadenia, chladničky, spoločenská miestnosť s TV a kuchynky. Cena ubytovania je 12€/osoba/noc alebo 15€/osoba/2 noci.

Ďalšie potrebné informácie nájdete na stránke ubytovne:
www.machter.sk/ubytovna/main2.php?id=ubytovna

Ďakujeme našim partnerom a sponzorom
partner/12
partner/14
Oficiálnu stránku SŠZ www.chess.sk prevádzkuje Slovenský šachový zväz, Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky, Sekretariát: Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky
mobil: 0903/363993, IBAN: SK54 8330 000000 2600 932871, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, e-mail: sekretariat@chess.sk
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.