Najvyšší orgán
Meno Priezvisko Adresa Kraj Poznámka
E-mail
Róbert Jakab Mierová 79/36 991 25 Veľký Krtíš BB   jakabrobi@gmail.com
Peter Lovčičan Družby 6, 974 11 Banská Bystrica BB   peter0908867396@gmail.com
Anton Geffert Starohorská 13, 974 11 Banská Bystrica BB   geffert@tuzvo.sk
Miroslav Minich Bystrický rad 13, 960 01 Zvolen BB 1.náhradník  minich@dtnet.sk
Ondrej Holík E.M.Šoltésovej 2125/6, 960 01 Zvolen BB 2.náhradník  holikondr@gmail.com
Gustáv Šturc Muškátova 8, 821 01 Bratislava BA    iturcgus@mail.t-com.sk
Milan Beňo Vlčie hrdlo 85, 821 07 Bratislava BA    milan.beno@chello.sk
Denis Nemšák Adam Trahan 12, 921 01 Piešťany BA    nemsakd@gmail.com
Pavol Pytlík Galbavého 2, 841 01 Bratislava BA    pytlikpavol@gmail.com
Jozef Franzen Bieloruská 10, 821 07 Bratislava BA    j.franzen972@gmail.com
Igor Poláčik č.d. 399, 935 03  Bátovce BA 1.náhradník  ipolacik@gmail.com
Ľuboslav Škoviera Húščavova 3, 841 01  Bratislava BA 2.náhradník  skoviera.luboslav@gmail.com
Ľubomír Chripko K lomu 1, 811 04 Bratislava BA 3.náhradník  lchripko@gmail.com
Anton Ludwig Boldocká cesta 20, 903 01 Senec BA 4.náhradník  tonlud75@gmail.com
Ondrej Gábriš Beethovenova 33, 917 08  Trnava BA 5.náhradník  oggytiburon@gmail.com
Juraj Ivan Roľnícka 464/25, 031 05 Liptovský Mikuláš ZA    juraj.ivan@stonline.sk
Pavol Sedláček Žarec 1/47, 022 01 Čadca ZA    pavol.sedlacek@gmail.com
Marián Kantorík Štúrova 892, 024 01 Kys. Nové Mesto ZA    marian.kantorik@pobox.sk
Monika Motyčáková Tichá 39, 034 01 Ružomberok ZA    monika.motycakova@gmail.com
Ján Bakalár Fatranská 71, 010 01 Žilina ZA    bakalar.jan@gmail.com
Štefan Chovanec č.d. 305, 023 02 Dunajov ZA    kechostav@gmail.com
Stanislav Vartiak Štúrovo nám. 109, 036 01 Martin ZA 1.náhradník  vartiak.stanislav@gmail.com
Marián Štekláč J.Petrikovicha 1, 036 01 Martin ZA 2.náhradník  marian.steklac@gmail.com
Štefan Blaho Hviezdoslavov 358, 930 41 Hviezdoslavov NR    naxan@seznam.cz
Rudolf Habrda Lastovičia 1,  940 01 Nové Zámky NR    habrda55@gmail.com
Vladimír Szűcs Jelenia 13, 940 01 Nové Zámky NR    info@info-system.sk
György Pallag Dunajské nábrežie 42/3, 945 01 Komárno NR    pallag59@gmail.com
Vladimír Franc Puškinova 1494/5, 955 01 Topoľčany NR 1.ná%
Ďakujeme našim partnerom a sponzorom
Oficiálnu stránku SŠZ www.chess.sk prevádzkuje Slovenský šachový zväz, Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky, Sekretariát: Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky
mobil: 0903/363993, IBAN: SK54 8330 000000 2600 932871, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, e-mail: sekretariat@chess.sk
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.