Najvyšší orgán
Meno Priezvisko Adresa Kraj Poznámka
Peter Fiala Obrancov mieru 26, 962 12 Detva BB  
Róbert Jakab Mierová 79/36 991 25 Veľký Krtíš BB  
Peter Lovčičan Družby 6, 974 11 Banská Bystrica BB  
Anton Geffert Starohorská 13, 974 11 Banská Bystrica BB náhradník
Miroslav Minich Bystrický rad 13, 960 01 Zvolen BB náhradník
Gustáv Šturc Muškátova 8, 821 01 Bratislava BA  
Milan Beňo Vlčie hrdlo 85, 821 07 Bratislava BA  
Denis Nemšák Adam Trahan 12, 921 01 Piešťany BA  
Pavol Pytlík Galbavého 2, 841 01 Bratislava BA  
Jozef Franzen Bieloruská 10, 821 07 Bratislava BA  
Igor Poláčik č.d. 399, 935 03  Bátovce BA náhradník
Ľuboslav Škoviera Húščavova 3, 841 01  Bratislava BA náhradník
Ľubomír Chripko K lomu 1, 811 04 Bratislava BA náhradnák
Anton Ludwig Boldocká cesta 20, 903 01 Senec BA náhradník
Ondrej Gábriš Beethovenova 33, 917 08  Trnava BA náhradník
Juraj Ivan Roľnícka 464/25, 031 05 Liptovský Mikuláš ZA  
Pavol Sedláček Žarec 1/47, 022 01 Čadca ZA  
Marián Kantorík Štúrova 892, 024 01 Kys. Nové Mesto ZA  
Ján Bakalár Fatranská 71, 010 01 Žilina ZA  
Štefan Chovanec č.d. 305, 023 02 Dunajov ZA  
Stanislav Vartiak Štúrovo nám. 109, 036 01 Martin ZA  
Marián Štekláč J.Petrikovicha 1, 036 01 Martin ZA náhradník
Štefan Blaho Hviezdoslavov 358, 930 41 Hviezdoslavov NR  
Alexander Riabov Janka Matušku 2220/D, 955 01 Topoľčany NR  
Rudolf Habrda Lastovičia 1,  940 01 Nové Zámky NR  
Vladimír Szűcs Jelenia 13, 940 01 Nové Zámky NR  
György Pallag Dunajské nábrežie 42/3, 945 01 Komárno NR náhradník
Vladimír Franc Puškinova 1494/5, 955 01 Topoľčany NR náhradník
František Zelovič Baničova 6,  949 01  Nitra NR náhradník
Juraj Petényi Gyulu Szaboa 1, 929 01 Dunajská Streda TT  
Jozef Ráchela Kalmána Mikszátha 5, 929 01  Dunajská Streda TT  
František Jablonický Hlboká 11, 917 01 Trnava TT  
Jozef Dolník P.Jilemnického 2124/15, 920 01  Hlohovec TT  
Miloš Šarmír Severná 3, 919 43 Cífer TT náhradník
Milan Roman Krížna 5, 909 01 Skalica TT náhradník
Jozef Vagovský V.Clementisa 29, 917 01 Trnava TT náhradník
Ján Plachetka Spartakovská 11, 917 01 Trnava TT náhradník
Tomáš Danada Dr. I. Horvátha 30, 905 01 Senica TT náhradník
Ladislav Kaminský Červenica 139, 08256 Pečovská Nová Ves PO  
Marianna Aľušíková SNP 60/60, 069 01 Snina PO  
Marek Štutika Staničná 969/50, 067 81 Belá nad Cirochou PO  
Tomáš Tatarko Červená voda 231, 033 01, Liptovský Hrádok PO  
Jaroslav Bánoci Vŕbova 32, 080 01 Haniska PO  
Martin Krajňák Gorkého 4, 085 01 Bardejov PO náhradník
Patrik Nemergut Za vodou 4, 064 01 Stará Ľubovňa PO náhradník
Jaroslav Pčola Agátova 7, Humenné PO náhradník
Rudolf Beliš Clementisa 2, 080 01 Prešov PO náhradník
Jana Jenčopoľová Gerlachov 124, 086 04 Kružľov PO náhradník
Imrich Jurčišin Hlinkova 24, 042 01 Košice KE  
Blažej Pandula Hemerkova 8, 042 01 Košice KE  
Niki Vrbová Janigova 7, 040 23 Košice KE  
Roman Juhár Fábryho 3, 040 01 Košice KE náhradník
Norbert Recký Gaštanová 1/15 05315 Spišská Nová Ves KE náhradník
Juraj Slovinský č.296 055 62 Prakovce KE náhradník
Natália  Nadzamová  Kysucká 157/2, 040 11 Košice KE náhradník
Karol  Hruška Titogradská 1, 040 23 Košice KE náhradník
Martin Dobrotka Urbánkova ulica 19, 971 01 Prievidza TN  
Igor Gažík Kukučínova 5, 972 01 Bojnice TN  
Štefan Capák Rozkvet,2019/41-12 017 01 Považská Bystrica TN  
Peter Bielik Pribinova 24, 017 01Považská Bystrica TN náhradník
Blažej Majzlan Dlhá 13, 972 13 Prievidza TN náhradník
Ďakujeme našim partnerom a sponzorom
partner/12
partner/14
Oficiálnu stránku SŠZ www.chess.sk prevádzkuje Slovenský šachový zväz, Junácka 6, 832 90 Bratislava, Sekretariát: Bernolákovo námestie 25, 940 01 Nové Zámky
mobil: 0903/363993, IBAN: SK54 8330 000000 2600 932871, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, e-mail: sekretariat@chess.sk
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.