Spravodajstvo
Najväčšie slovenské talenty
Poradie...
Zverejnené: 16.02.2019
Trenčiansky šachový festival
Regionálna...
Zverejnené: 15.02.2019
Najlepšie hráčky podľa ročníkov
Veľa hráčov a...
Zverejnené: 04.02.2019
Dorastenecká liga - medzikrajské kolo
V...
Zverejnené: 04.02.2019
Správa zo spravodajstva

Prezident Slovenského olympijskeho výboru vyjadril podporu kandidatúre F. Jablonického na pokračovanie vo funkcii prezidenta SŠZ

Detail

Prezident Slovenského olympijského výboru, Anton Siekel, sa poďakoval za doterajšiu spoluprácu prezidentovi SŠZ Františkovi Jablonickému a vyjadril mu podporu v kandidatúre a jeho ďalšom pokračovaní na pozícii prezidenta Slovenského šachového zväzu.

Text listu, ktorý zaslal Františkovi Jablonickému:

Vážený pán prezident Slovenského šachového zväzu, Ing. František Jablonický,

na tomto mieste by som sa Vám rád ako prezident Slovenského olympijského výboru poďakoval za našu doterajšiu spoluprácu v prospech slovenského olympionizmu.

Zároveň by som Vám chcel vyjadriť svoju podporu v pokračovaní Vašej činnosti a ďalších rokov pôsobenia vo funkcii prezidenta Slovenského šachového zväzu.

Ste dôležitým členom našej Komisie neolympijských športov a Vaši odborníci v Legislatívno-právnej komisii nám pomáhajú spoločne napredovať pri vytváraní strešnej organizácie športu, ktorá sa bude aktívne zapájať do budúcej podoby podpory športu na Slovensku.

Verím, že Vaša činnosť v prospech šachu na Slovensku bude rovnako pokračovať, držím Vám v tom palce a budem Vám v nej pomáhať, pokiaľ to bude možné.

Prajem Vám všetko dobré.

Anton Siekel je úspešný finančný manažér, majiteľ Nového času a od roku 2016 prezident Slovenského olympijského výboru, ktorý sa do budúcnosti usiluje vybudovať z SOV strešnú organizáciu športu s významným vplyvom na jeho financovanie a novú zákonnú úpravu. František Jablonický s ním udržiava veľmi dobré osobné vzťahy, okrem iného je aj jeho osobným šachovým trénerom.

 

Vyjadriť podporu kandidatúre Františka Jablonického môžete aj naďalej vyplnením tohto formulára

Viac o doterajších výsledkoch 3-ročnej práce F. Jablonického nájdete v tomto článku.

Zloženie tímu F. Jablonického, ktorí svojimi vzťahmi chcú napomôcť rozvoju slovenského šachu nájdete v tomto príspevku.
Súbory k stiahnutiu:

Zverejnené: 13.06.2018 | Autor: Alexander Riabov
Prezident Slovenského olympijskeho výboru vyjadril podporu kandidatúre F. Jablonického na pokračovanie vo funkcii prezidenta SŠZ
Detail
Ďakujeme našim partnerom a sponzorom
partner/12
partner/14
Oficiálnu stránku SŠZ www.chess.sk prevádzkuje Slovenský šachový zväz, Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky, Sekretariát: Bernolákovo námestie 25, 940 02 Nové Zámky
mobil: 0903/363993, IBAN: SK54 8330 000000 2600 932871, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, e-mail: sekretariat@chess.sk
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.