Spravodajstvo
Koniec lepeniu známok, evidenčný poplatok
Od roku 2007 boli zrušené členské známky, informácie o zaplatených hráčskych a...
Zverejnené: 08.03.2007
MSR mládeže 2007 Liptovský Mikuláš - zoznam prihlásených
Aktuálny zoznam prihlásených na MSR mládeže k 13.4.2007. Počet prihlásených dosiahol 240...
Zverejnené: 13.04.2007
Liga mládeže Spiša 4.kolo
V sobotu 3.3.07 sa uskutočnilo v Hranovnici už štvrté kolo Ligy mládeže...
Zverejnené: 06.03.2007
Polofinále DL Východ
V Liptovskom Mikuláši prebehne 3.3.2007 Polofinále DL Východ 2006/07 za účasti hráčov...
Zverejnené: 02.03.2007
8.Veľkonočný turnaj Považská Bystrica 2007
Šachový klub Sparta Považská Bystrica a Trenčiansky krajský šachový zväz poriada 8.ročník...
Zverejnené: 27.02.2007
sachovetreningy'
Správa zo spravodajstva

25.Veľká cena Banskej Bystrice v šachu mládežníckych družstiev

Za účasti 19 žiackych družstiev sa dňa 18.11.2006 uskutočnil tradičný turnaj VCS Banskej Bystrice.
Vzhľadom k pomerne značnému množstvu šachových podujatí v posledných dňoch bola účasť o trochu chudobnejšia ako v minulých rokoch, no o to viac bola srdečnejšia atmosfére podujatia. Družstvo ŠK Dunajská Streda nedovolilo svojim súperom prerušiť skvelú bilanciu víťazstiev na tomto turnaji a od začiatku to všetkým súperov dávalo na vedomie. Celkové výsledky sú v prílohe. Vďaka za perfektnú organizáciu pod vedením doc.Ing.Gefferta, CSc patrí celému tímu ŠK Veža BB a CVČ Magurská.Organizátor : CVČ Banská Bystrica
Riaditeľ turnaja : Mgr. Richard VRBOVSKÝ
Hlavný rozhodca : doc. Ing. Anton GEFFERT, CSc.
Rozhodca : Ing. Peter GEFFERT
Miesto : Dom slovenského mmisijného hnutia, Skuteckého 4, Banská Bystrica
Dátum : 18.11.2006
 
Konečné poradie
Por. Tým Part. + = - Body BH.
1 ŠK Dunajská Streda 7 7 0 0 25,0 114,5
2 Slávia PU Prešov 7 5 0 2 20,5 117,5
3 CVČ Senica 7 5 0 2 18,0 117,5
4 CVČ Liptovský Mikuláš B 7 4 0 3 16,0 116,5
5 CVČ Kežmarok 7 4 1 2 16,0 105,5
6 TH Junior B. Bystrica A 7 4 0 3 15,5 110,0
7 CVČ Liptovský Mikuláš A 7 4 0 3 15,0 121,0
8 ZŠ Čebovce 7 3 1 3 15,0 105,0
9 4.ZŠ Detva 7 3 1 3 15,0 102,0
10 Gindura Pohorelá 7 2 2 3 13,5 103,5
11 3. ZŠ Detva B 7 3 1 3 13,5 83,5
12 3. ZŠ Detva A 7 3 0 4 13,0 102,0
13 ZŠ Sliač 7 4 0 3 12,5 67,0
14 TH Junior B. Bystrica B 7 3 0 4 12,0 75,5
15 ZŠ Slov. Ľupča 7 3 1 3 11,0 73,5
16 ŠK Veža CVČ B.Bystrica 7 2 2 3 10,5 66,0
17 Junior Poprad 7 1 2 4 8,5 71,0
18 CVČ Fiľakovo 7 2 1 4 8,0 72,0
19 ŠK Junior - ZŠ Radvaň 7 1 2 4 7,5 68,5

Šach. 1 18.11.2006

Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-? Rp
1 Petényi Tamás 2125 ŠK Dunajská Streda 7,0 1707 2044
2 Pagerka Martin 2004 CVČ Senica 5,5 1738 1830
3 Bojtoš Patrik 1549 ZŠ Čebovce 5,5 1584 1830
4 Tropp Lukáš 1846 CVČ Kežmarok 5,0 1605 1758
5 Murínová Júlia 1781 4.ZŠ Detva 5,0 1583 1758
6 Vrábeľ Michal 1878 Slávia PU Prešov 4,5 1685 1702
7 Baksa Milan 1485 Gindura Pohorelá 3,5 1627 1600
8 Dian Juraj 1395 TH Junior B. Bystrica A 3,0 1662 1550
9 Šulajová Beáta 1385 3. ZŠ Detva B 3,0 1464 1550
10 Vlha Matej 1686 CVČ Liptovský Mikuláš A 2,5 1771 1498
11 Mráz Martin 1658 CVČ Liptovský Mikuláš B 2,5 1770 1498
12 Zaťko Adrián 1380 3. ZŠ Detva A 2,0 1593 1442

Šach. 2

Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-? Rp
1 Svoboda Miroslav 1871 Slávia PU Prešov 6,0 1618 1909
2 Čajka Tibor 1784 CVČ Senica 6,0 1611 1909
3 Tropp Oliver 1524 CVČ Kežmarok 5,5 1576 1830
4 Kolesár Rastislav 1908 ŠK Dunajská Streda 4,5 1622 1702
5 Turková Karolína 1666 CVČ Liptovský Mikuláš A 4,0 1624 1650
6 Mráz Ondrej 1546 CVČ Liptovský Mikuláš B 3,5 1618 1600
7 Balga František 1620 ZŠ Čebovce 3,5 1512 1600
8 Melicherčík Jozef 1392 3. ZŠ Detva A 3,5 1503 1600
9 Martinka Tomáš 1363 3. ZŠ Detva B 3,5 1452 1600
10 Haring Viktor 1411 TH Junior B. Bystrica A 3,0 1611 1550
11 Krnáčová Erika 1523 4.ZŠ Detva 3,0 1553 1550
12 Kanoš Peter 1553 Gindura Pohorelá 3,0 1520 1550

Šach. 3

Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-? Rp
1 Kántor Réka 1840 ŠK Dunajská Streda 7,0 1480 2044
2 Jacko Vladimír 1513 Slávia PU Prešov 6,0 1539 1909
3 Bojtoš Erik 1439 ZŠ Čebovce 5,0 1398 1758
4 Phamová Dominika 1350 3. ZŠ Detva B 5,0 1392 1758
5 Hroš Roman 1495 CVČ Liptovský Mikuláš A 4,5 1483 1702
6 Gacevičová Radka 1522 TH Junior B. Bystrica A 4,0 1496 1650
7 Pastorek Jakub 1501 CVČ Liptovský Mikuláš B 4,0 1483 1650
8 Stehlík Ján 1350 4.ZŠ Detva 4,0 1445 1650
9 Šulaj Miloš 1350 3. ZŠ Detva A 4,0 1419 1650
10 Pagerka Slavomír 1628 CVČ Senica 3,5 1510 1600
11 Cehula Matej 1350 CVČ Kežmarok 2,0 1475 1442
12 Šagiová D. 1350 Gindura Pohorelá 1,0 1433 1291

Šach. 4

Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-? Rp
1 Takács László 0 ŠK Dunajská Streda 6,5 1458 2022
2 Mrázová Monika 1504 CVČ Liptovský Mikuláš B 6,0 1422 1873
3 Šagiová Mária 1350 Gindura Pohorelá 6,0 1375 1909
4 Haviar Milan 1442 TH Junior B. Bystrica A 5,5 1393 1830
5 Košelová Zuzana 1529 Slávia PU Prešov 4,0 1425 1650
6 Tomčík Michal 1511 CVČ Liptovský Mikuláš A 4,0 1417 1650
7 Ľalíková Jana 1391 3. ZŠ Detva A 3,5 1425 1600
8 Galovičová Slávka 1442 CVČ Kežmarok 3,5 1401 1600
9 Nemečkajová Monika 1428 CVČ Senica 3,0 1445 1550
10 Forgáč Matej 1432 4.ZŠ Detva 3,0 1406 1550
11 Ľalík Miroslav 1350 3. ZŠ Detva B 2,0 1403 1327
12 Chamulová Romana 1350 ZŠ Čebovce 1,0 1414 1291


Súbory k stiahnutiu:

Zverejnené: 20.11.2006 | Autor: chess
Ďakujeme našim partnerom a sponzorom
partner/11 partner/12
partner/13 partner/14
Oficiálnu stránku SŠZ www.chess.sk prevádzkuje Slovenský šachový zväz, Junácka 6, 832 90 Bratislava, Sekretariát: Bernolákovo námestie 25, 940 01 Nové Zámky
tel: 035/6400009 mobil: 0903/363993 0948/640046, IBAN: SK54 8330 000000 2600 932871, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, e-mail: sekretariat@chess.sk
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.